Релакс перница

840ден

Удобна релакс антибактериска перница за вистински одмор и длабоки, мирни соништа.
Нашата антибактериска и антиалергиска перница со димензии 80×40 дава идеална потпора на вашиот врат.
Може да ја перете на 90 степени.
Полнењето е со термички обработен памук во вид на гранули.
Перницата има патент и може да ја регулирате висината според вашите потреби.

gdpr-image
Оваа веб-страна користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со користење на оваа веб-страна се согласувате со нашата Политика за заштита на приватност.
READ MORE