Магнетна перница

1,499ден

Магнетна перница наменета за третирање на спондилоза, мигрена и шилци во вратниот дел. Магнетната терапија ги намалува болките во вратот и го подобрува дотокот на крв и кислород во мозокот. Се приспособува на главата и вратот давајќи флексибилна поддршка што придонесува за подобра циркулација на крвта и опуштање на вратните мускули.

gdpr-image
Оваа веб-страна користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со користење на оваа веб-страна се согласувате со нашата Политика за заштита на приватност.
READ MORE